Parkety a dvere

Poskytujeme montáže laminátovej podlahy a obložkových zárubní.

 Odporúčame - FORTISSIMO

Primalex FORTISSIMO je vysoko kvalitný umývateľný a oteruvzdorný vnútorný náter s vysokou belosťou a výbornou krycou schopnosťou. Neuzaviera priechod vodným parám.
 Primalex Plus
Najpredávanejší a najobľúbenejší produkt značky Primalex v oblasti vnútorných maliarskych náterov. Súčasná receptúra zachováva osvedčené vlastnosti – výbornú kryciu schopnosť a vysokú oteruvzdornosť a zároveň garantuje aj jeho vyššiu belosť (min.86% BaSO4) a hlboko matný konečný vzhľad produktu.
 Elektroinštalácie

Pri našich prácach v prípade potreby zrealizujeme aj prekládku elektrických káblov, montáž - demontáž nových svietidiel, vypínačov, elektrických zásuviek atď. Nemusíte volať zvlášť elektrikára.

 Kontakt
Maliarske práce - Rastislav Balažovič
  Družstevná 30
  900 01   Modra
  tel.: +421 903243690
 

QR code
 Odporúčame - Denikol


​Účinne izoluje škvrny, ako sú nikotínové a dechtové fľaky, soli v škvrnách po zatečení, tanín a iné farbivá, menšie mastné fľaky a podobne.
 Pri realizácii zabezpečím
 
 • elektroinštalácie
 • vodoinštalácie
 • kúrenie

pokládka podlahy

 • laminátová podlaha - pokládka a lyštovanie
 • drevená podlaha - pokládka a lyštovanie
 • na toto by ste mali mysliet pred kúpov laminátovej podlahy
Hrúbka podlahových panelov
Hrúbka podlahových panelov sa pohybuje v rozmedzí od 6 do 12 mm. Čím silnejšie sú laminátové podlahy, tým je väčšmi podlaha stabilnejšia a odolnejšia proti akejkoľvek deformácii. Najbežnejšia hrúbka panelu je 8 mm. Hrubšie panely podláh predstavujú vyššiu odolnosť a zaručujú vyššiu pevnosť, čo zároveň ovplyvňuje aj cenu výrobku.
 
Trieda použiteľnosťi podláh
Toto je najdôležitejší parameter laminátovej podlahy, ktorý zároveň najväčšmi ovplyvňuje ich cenu. Existuje šesť tried použiteľnosti – odstupňovaných od 21. do 31. Prvá číslica udáva typ priestoru (2 – obytný, 3 – úžitkový), zatiaľ čo druhá určuje stupeň zaťažiteľnosti, resp. úroveň intenzity užívania podlahy (1 – miestnosť s nízkou prevádzkou, 2 – mierna intenzita pohybu, 3 – vysoká prevádzka). Symbol triedy podláh na obale sa vyskytuje vždy spolu so symbolom triedy oteru.
 
Trieda oteru podláh
Laminátové podláhy musia byť vybavené informáciou o jej triede oteru a použiteľnosti zároveň. Na balení môžete skontrolovať následujúce označenia:
 • Kl.21 / AC1 – podlahy s týmto symbolom môžu byť použité len v málo využívaných priestoroch (napr. spálne)
 • Kl.22 / AC2 – podlahy určené pre malé a stredné použité obytných priestorov (spálňa, obývacia izba)​
 • Kl.23 / AC3 – podlaha vhodná pre ostatné obytné priestory (chodby, obývacie izby)
 • Kl.31 / AC3 – podlaha pre všetky obytné priestory a slabšie využívaných verejných priestranstiev (hotelové izby)
 • Kl.32 / AC4 – podlaha pre všetky obytné priestory a stredne používané verejné priestranstá (malé kancelárie, butiky)
 • Kl.33 / AC5 – podlaha pre všetky obytné priestory a frekventované verejné priestranstvá (obchody, služby)
 
Výber potrebného príslušenstva
 • PE fólia zábrana proti vlhkosti 
 • vhodná podložka 
 • soklové lišty
 • prvky a úchyty k lištám
 • tmel na parkety vo vhodnom odtieni 

 

maliarske práce

pačokovanie, penetrácia stien, škrabanie starej maľby, strhávanie tapiet, izolácie po zatečený, murárske a maliarske výspravky, spevnenie starej omietky sklotextilnou sieťkou, maľovanie, stierkovanie, akrylovanie, rôzne nátery atď.

sadrokartonárske práce

znižovanie stropov, montáže priečok, obloženie podkrovia s prípadním zateplením, montáže rôznych atypických útvarov aj s prípadním osvetlením, zakrývanie rúr, lepenie parozábrany, tmelenie špár vhodnou sadrov a výstužnou páskou, brúsenie, akrylovanie rohov a strešných okien atd.


Jednotlivé druhy sadrokartónov
 
 
Doska šedá - obyčajná
 používa sa v interiéroch s relatívnou vlhkosťou menšou ako 65 % pri teplote 20 ° C. Dosky sa používajú pre suché priestory, bežné bytové priečky a podhľady, aj pre ostatné konštrukcie bez protipožiarnych požiadaviek .
 
Doska zelená - impregnovaná
 používa sa v priestoroch s vyššou relatívnou vlhkosťou. Používa sa do kúpeľní, spŕch a umyvární .
 
Doska ružová - protipožiarna
použitie za účelom dosiahnutia vyššej požiarnej odolnosti budovaných konštrukcií - určené projektom (Pri požiari sa uplatní rozptýlená sklená výstuž v sadrovom jadre dosky, ktorá predĺži celistvosť opláštenia v prípade požiaru)
 
Doska modrá - akustická
Použitie akustickej sadrokartónovej dosky za účelom dosiahnutia vyšších hodnôt vzduchovej nepriezvučnosti konštrukcií, a to aj v prípade zvýšených požiadaviek na požiarnu odolnosť konštrukcie. Doska je určená pre vzdušnú vlhkosť interiéru pri 20°C až 60%. Maximálne dlhodobé zaťaženie teplom na povrchu dosky je 45°C. 

dekoratívne úpravy stien

STUCCO VENEZIANO / benátska štuka / - lesklá dekorativna omietka na vnútorné steny.Vytvára jedinečný estetický efekt pripomínajúci štukové omietky v starých Benátskych palácoch. Luxusný vzhľad pre váš interiér.

CADOORO - dekoratívny vrchný náter pre interiéry s brokátovým efektom hodvábneho vzhľadu a príjemný na dotyk schopný ozvláštniť obývané priestory klasickým a zároveň moderným efektom.Zobrazuje premenlivé efekty podla uhlu odrazu svetla.

štukatérske práce

rozety, orámovanie lustra, dekoračné rohy, stropné prvky, profilové a rohové lišty, pilastre s hlavicami, štukové rýmsi, nepriame osvetlenia, krbové obloženia a iné 
Sadrové štuky nevytvárajú iba dizajnový doplnok ale robia aj mikroklímu v domoch či bytoch, ked je moc vlhko vstrebávajú vlhkosť a ked je sucho zasa pustí vlhkosť do priestoru.